Współpraca

Zostań naszym Partnerem Handlowym.

Fischer Automotive Sp. z o.o. Sp. k. jest firmą wyspecjalizowaną na obsługę firm produkcyjnych oraz dużych odbiorców hurtowych, za pośrednictwem których zaopatruje klientów prowadzących sklepy, warsztaty oraz klientów indywidualnych.

Działa na terenie Polski oraz całej szeroko pojętej Europy poprzez swoich przedstawicieli lub firmy współpracujące.

Dzięki takiej strukturze jest w stanie zapewnić najwyższą jakość obsługi oraz bezpośrednio lub pośrednio, w bardzo krótkim czasie dotrzeć do każdego klienta, wychodząc naprzeciw jego potrzebom.

Jak rozpocząć współpracę?

Po prostu zadzwonić pod nr +48 690 90 70 60 lub wysłać krótką wiadomość korzystając z Formularza Kontaktowego w zakładce Kontakt, w celu umówienia się na spotkanie.

Bardzo chętnie prześlemy wszystkie niezbędne materiały informacyjne, zaprosimy Państwa do siebie lub odwiedzimy Państwa w Państwa siedzibie, aby w ten sposób jak najdokładniej zdefiniować Państwa potrzeby i przedstawić ofertę, z której na pewno będziecie Państwo zadowoleni.

Będziemy zaszczyceni mogąc powitać Państwa w gronie naszych szanownych klientów.

Wycena usług cięcia laserem.

Projekty prosimy wysyłać w formacie wektorowym (.eps, .cdr, .pdf, .ai.) z czcionkami zamienionymi na krzywe oraz informacje na temat wycinanych elementów tj.: rodzaj materiału do cięcia - np: sklejka, pleksi, karton.

Korzystając z Formularza prześlij plik do wyceny.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Fischer Automotive spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Mroczkowie pod adresem: Mroczków 4a, 26-120 Bliżyn (dalej zwanym: „Administratorem”), w celu obsługi klienta. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych może być Administrator. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się pod adresem: klauzula informacyjna.

Zobacz nasze serwisy społecznościowe: